ВСЕ НОВОСТИ

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Декабрь 2017    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
21.11.2017, 00:05 Новости » Мир

Імпічмент Мугабе можуть оголосити за 24 години

Імпічмент Мугабе можуть оголосити  за 24 години Зазначається, що процес імпічменту відносно довгий. Процедурі передує спільне засідання Сенату та Національної асамблеї

21.11.2017, 09:00 Новости » Экономика

Пустити газ

Пустити газ Запуск повноцінного ринку газу знову став однією із топ-тем українського уряду

21.11.2017, 10:05 Новости » Культура

Представляем первый трейлер анимационной комедии «Суперсемейка 2»

Представляем первый трейлер анимационной комедии «Суперсемейка 2» Какие головокружительные приключения ждут семью супершпионов этот раз?

21.11.2017, 12:00 Новости » Политика

Борис Тарасюк: В України досі немає цілісної державної політики щодо агресора

Борис Тарасюк: В України досі немає цілісної державної політики щодо агресора Сьогодні в України немає цілісної державної політики щодо агресора Російської Федерації

21.11.2017, 12:33 Новости » Политика

«Батьківщина» Луганщини закликає правоохоронців розслідувати злочин проти однопартійця

«Батьківщина» Луганщини закликає правоохоронців розслідувати злочин проти однопартійця Ми обурені залякуванням та погрозам, які надходять на адресу проукраїнських сил на Луганщині

21.11.2017, 12:45 Новости » Политика

Рейтинг парламентських "піаністів"

Рейтинг парламентських "піаністів" «Золото» належить фракції «Блок Петра Порошенка»: за три роки 31 депутат накнопкодавив 111 разів!

21.11.2017, 13:05 Новости » Культура

Первую книгу о Гарри Поттере 1997 года купили за 140 тысяч долларов

Первую книгу о Гарри Поттере  1997 года купили за 140 тысяч долларов Изначально лот оценивался в 30-40 тыс. фунтов

21.11.2017, 13:35 Новости » Политика

Юрій Одарченко: Чотири року тому ми зрозуміли, що Янукович веде країну до авторитаризму

Юрій Одарченко: Чотири року тому ми зрозуміли, що Янукович веде країну до авторитаризму Чотири роки тому почався один з найскладніших періодів в історії нашої держави

21.11.2017, 14:05 Новости » Политика

Політична арифметика: 5-1=226?

Політична арифметика: 5-1=226? В Україні прохідний бар’єр для партій на виборах можуть зменшити з 5% до 4%

21.11.2017, 14:33 Новости » Политика

Сергій Власенко: Сьогодні українці фактично живуть в президентській республіці

Сергій Власенко: Сьогодні українці фактично живуть в президентській республіці У Конституції України написано одне, а люди насправді живуть за іншими правилами

21.11.2017, 15:05 Новости » Политика

Політолог: Чи випадково створений люфт для беззаконня до середини 2018 року? Не думаю!

Політолог: Чи випадково створений люфт для беззаконня до середини 2018 року? Не думаю! 20 листопада ГПУ втратила право починати розслідування злочинів

21.11.2017, 15:29 Новости » Политика

Адвокат семей Небесной Сотни: Мы можем говорить о саботаже расследований

Адвокат семей Небесной Сотни: Мы можем говорить о саботаже расследований Ситуацию с расследованием массовых убийств во время Евромайдана в феврале 2014 года на сегодняшний день можно назвать критической

21.11.2017, 16:01 Новости » Культура

Вместо Холмса – Гномс! ВИДЕО

Вместо Холмса – Гномс! ВИДЕО Представляем первый трейлер анимационной приключения «Шерлок Гномс»

21.11.2017, 16:25 Новости » Политика

На Чернігівщині влада намагається поставити свою людину замість новообраного голови ОТГ

На Чернігівщині влада намагається поставити свою людину замість новообраного голови ОТГ У Срібнянській ОТГ влада діє методами Януковича і вже намагається замість новообраного голови громади поставити свою людину

1 2

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Декабрь 2017 (418)
Ноябрь 2017 (908)
Октябрь 2017 (272)
Сентябрь 2017 (2872)
Август 2017 (4339)
Июль 2017 (4499)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области