ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Март 2021    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Відкрите звернення Москаля, Паламарчука та Яреми до правоохоронних органів України

  533   0 01.12.2013, 16:23 | Новости, Политика
Відкрите звернення Москаля, Паламарчука та Яреми до правоохоронних органів України
Шановні працівникам правоохоронних органів України!

Події 29-30 листопада 2013 року у м. Києві, які шокували не лише простих громадян України, але й нас - офіцерів правоохоронних органів України, змушують нагадати Вам, що міліція в Україні - державний озброєний орган виконавчої влади, який захищає життя, здоров'я, права і свободи громадян, власність, природне середовище, інтереси суспільства і держави від протиправних посягань (стаття 1 Закону України «Про міліцію»).

Діяльність міліції будується на принципах законності, гуманізму, поваги до особи, соціальної справедливості, взаємодії з трудовими колективами, громадськими організаціями й населенням.

За змістом статті 5 Закону України «Про міліцію» міліція виконує свої завдання неупереджено, у точній відповідності з законом. Ніякі виняткові обставини або вказівки службових осіб не можуть бути підставою для будь-яких незаконних дій або бездіяльності міліції. Для забезпечення громадського порядку працівники міліції зобов'язані вживати заходів незалежно від свого підпорядкування.

Міліція поважає гідність особи і виявляє до неї гуманне ставлення, захищає права людини незалежно від її соціального походження, майнового та іншого стану, расової та національної належності, громадянства, віку, мови та освіти, ставлення до релігії, статі, політичних та інших переконань. У взаємовідносинах з громадянами працівник міліції повинен виявляти високу культуру і такт.

Те, що зроблено в ніч з 29 на 30 листопада 2013 року бійцями підрозділу міліції спеціального призначення «Беркут» на Майдані незалежності у м. Києві грубо суперечить високому завданню правоохоронних органів - захисту прав людини.

В Україні розцвітає тоталітарна влада, антинародна влада, якій байдужа найважливіша цінність у світі - людина, її життя та здоров'я!

Бійці підрозділу міліції спеціального призначення «Беркут», розігнавши мирну акцію протесту вчинили злочин! При цьому, це все відбулось в умовах державної зради Президента України - Януковича В.Ф., тобто в умовах діянь умисно вчинених громадянином України на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній безпеці України.

За останні три роки Президент України Янукович В.Ф. вибудував тоталітарну вертикаль влади, за якої всі ключові рішення в державі приймає він особисто або за його безпосередньою вказівкою. Тому на сьогодні не викликає сумнівів те, що безпрецедентно жорстоке побиття бійцями підрозділу міліції спеціального призначення «Беркут» учасників мирної акції у м. Києві були здійснені за прямою вказівкою Януковича В.Ф.

Відмовившись від курсу євроінтеграції та нацькувавши бійців підрозділу міліції спеціального призначення «Беркут» на власний народ Янукович В.Ф. вчинив передбачені статтями 109 та 111 Кримінального кодексу України злочини - дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу та державну зраду.

Правоохоронні органи не повинні виконувати злочинні накази якщо він відданий навіть Президентом України. Про це не слід забувати за жодних обставин НІКОМУ ТА НІКОЛИ!

Цинічне та жорстоке масове побиття мирного населення правоохоронцями, при чому без різниці чи це чоловіки, чи жінки, чи діти (студенти), порочать честь та гідність силових структур держави та є непоправимим злом в лавах правоохоронних органів.

Відповідно до статтею 60 Конституції України ніхто не зобов'язаний виконувати явно злочинні розпорядження чи накази. За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність.

Якщо Ви будете виконувати явно злочинні накази та йти проти мирного населення - Ви будете просто «маріонетками», «м'ясом» в руках злочинної влади, сприятимете їй у вчиненні зради національних інтересів України, чи Вам подобається бути бездумними «роботами» на служінні у зрадника національних інтересів - Януковича В.Ф.?!

У кожного з Вас є батьки, діти...Якби саме вони були на місці мирних громадян на Майдані Незалежності у м. Києві, які не побоялися виступити проти злочинної влади та мирно висловити свою позицію, якими б тоді були Ваші дії?!

Всі, працівники міліції, в тому числі - підрозділи міліції спеціального призначення «Беркут», покликані захищати людей, конституційний лад держави, а не владу, яка діє злочинно.

НЕПРИПУСТИМИМ Є БЕЗПІДСТАВНЕ ЗАСТОСУВАННЯ ФІЗИЧНОЇ СИЛИ ТА СПЕЦЗАСОБІВ ПРАЦІВНИКАМИ МІЛІЦІЇ ДО МИРНИХ ГРОМАДЯН!!!!!ТИМ БІЛЬШЕ Є НЕПРИПУСТИМИМ ЗАСТОСУВАННЯ ЗБРОЇ ПРОТИ МИРНОГО НАСЕЛЕННЯ!!!!

В цей відповідальний момент, який зараз переживає наша держава саме від Вас залежить подальший шлях її розвитку: чи це буде країна, окутана кров'ю мирних громадян та деградуватиме, чи це буде процвітання держави та її громадян в умовах безпеки та їх захисту.

Закликаємо Вас захистити мирних громадян, які закономірно виражають свій протест проти торгівлі Україною, зради національних інтересів, зміни вектору розвитку України із європейського на азіатський, жорстокого та цинічного придушення мирних виступів.

Жорстокість, з якою був розігнаний «Євромайдан» не повинна бути присутня в лавах ПАРВООХОРОННОГО ОРГАНУ!

Не зраджуйте своїх співвітчизників, не йдіть проти народу України, не піддавайтесь страху втратити роботу та не виконуйте злочинні накази влади, не порочте честь та гідність високого звання ПРАВООХОРОНЕЦЬ! Поверніться до людей! Вам і Вашим дітям жити в цій країні - тож не руйнуйте її.

Ви можете втратити набагато більше ніж роботу! Ви можете втратити майбутнє своїх дітей та внуків!

Ми всі вже бачимо приклад для наслідування у м. Львові, де львівські бійці підрозділу міліції спеціального призначення «Беркут» відмовились виконувати злочинний наказ розганяти «Євромайдан» у Львові, за що їм особлива честь та хвала!!!

Звертаємося до Вас з надією на Вашу свідомість, на Ваше усвідомлення різниці між добром і злом, закликаємо Вас подумати про майбутнє Ваших дітей та внуків! Поверніть свою честь та віру в Вас як працівників правоохоронних органів на сторожі прав ЛЮДИНИ!

Повірте нам, МИ, як колишні працівники правоохоронних органів, які займали високі посади та отримували звання НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН НЕ МОЖЕМО ВИПРАВДАТИ ВИКОНАННЯ ЗЛОЧИННОГО НАКАЗУ ТА БЕЗПІДСТАВНЕ ПОБИТТЯ МИРНОГО НАСЕЛЕННЯ.

Для Вас настав час задуматись і прийняти правильне рішення, адже потім вже може бути пізно...

ЗАКЛИКАЄМО ВАС ВИКОНУВАТИ СВОЇ ПРОФЕСІЙНІ ОБОВ'ЯЗКИ ВИКЛЮЧНО В МЕЖАХ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ТА ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО МІЛІЦІЮ»!!!З надією на ВАС:

народний депутат України, генерал-полковник міліції Микола Паламарчук

народний депутат України, генерал-лейтенант міліції Віталій Ярема

народний депутат України, генерал-лейтенант міліції Геннадій Москаль

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Март 2021 (16)
Февраль 2021 (653)
Январь 2021 (784)
Декабрь 2020 (743)
Ноябрь 2020 (750)
Октябрь 2020 (766)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области