ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Июль 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     

«Батьківщина» – лідер виборчих перегонів

  409   0 01.11.2017, 14:11 | Новости, Политика
«Батьківщина» – лідер виборчих перегонів

Херсонська «Батьківщина» виборола на місцевих виборах до об'єднаних територіальних громад 36 депутатських мандатів, незважаючи на значний адміністративний тиск. Про це повідомляє прес-служба Херсонської обласної партійної організації.

«Вибори були надзвичайно складними. Влада розуміє, що їх час минає, тому намагається втриматися з останніх сил. Я дякую усім, хто прийшов на вибори та підтримав «Батьківщину»! Наша команда завжди відстоюватиме інтереси кожного мешканця новостворених громад», - сказав очільник Херсонської обласної парторганізації Юрій Одарченко.

Народний депутат повідомив, що вже найближчим часом під час роботи перших сесій рад ОТГ будо оголошено про створення фракцій ВО «Батьківщина».

На Кіровоградщині «Батьківщина» отримала 36,36% голосів виборців на місцевих виборах у 201 ОТГ.

Як повідомляє прес-служба Кіровоградської обласної парторганізації, вибори пройшли в шести громaдaх (Тишківській, Кaтеринівській, Первозвaнівській, Компaніївській, Смоленській, Помічнянській).

Усього обирaлося 132 депутaти, з яких нaйбільше мандатів отримaлa «Бaтьківщинa» - 48.

Окрім того, із шести голів громaд, що перемогли, троє - представники політичної сили Юлії Тимошенко.

Очільник Кіровоградської обласної парторганізації Олександр Чорноіваненко подякував виборцям області за підтримку, а команді «Батьківщини» - за активну роботу на виборчих округах.

Згідно з попереднім підрахунком голосів, на місцевих виборах 29 жовтня «Батьківщина» отримує на Буковині найбільше представництво депутатів з-поміж політичних сил - 30,8%.

Про це сьогодні на прес-конференції повідомила заступниця голови Чернівецької обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Оксана Пантелеймонова, додавши, що на всеукраїнському рівні цей показник становить 31%.

Зокрема, в Мамаївській ОТГ «Батьківщину» представлятимуть 14 депутатів (це 53,8% депутатів від партій), в Острицькій - 4, в Магальській - 9 і в Кіцманській - 5.

За словами Оксани Пантелеймонової, високих результатів вдалося досягти попри численні порушення і тиск провладної партії.

«Тиск, адмінресурс, неправомірна агітація - те, що фіксували на дільницях і наші спостерігачі, і спостерігачі від інших політичних сил та громадських організацій, - сказала заступниця голови Чернівецького обласного партосередку. - Кандидатів, зокрема з «Батьківщини», змушували відмовлятися від нашої команди, виходили на родичів, на дітей-чоловіків-дружин, наполегливо пропонували не брати участі у виборах».

Представниця «Батьківщини» розповіла, що в день виборів на багатьох дільницях фіксували спроби проголосувати без паспортів, агітаційні матеріали на дільницях.

Оксана Пантелеймонова також піддала сумніву заяви БПП про перемогу на виборах.

«Технологія фальсифікованої перемоги смішить, особливо на місцевому рівні. Особливо, коли до свого результату приписують обраних голів ОТГ-самовисуванців, або коли заявляють про «представництво у місцевих громадах», де насправді таке «представництво» становить 1-2 депутати, як у Мамаївській чи Магальській ОТГ», - сказала вона.

Заступниця голови Чернівецької обласної «Батьківщини» подякувала всім кандидатам, які вистояли проти тиску й не побоялися балотуватися від партії Юлії Тимошенко, і всім, хто прийшов на вибори.

За попередніми підрахунками, на Чернігівщині «Батьківщина» отримала понад 30% голосів виборців.

Як повідомляє прес-служба Чернігівської обласної парторганізації, за результатами голосування 98 представників  «Батьківщини» стали депутатами рад 14-ти ОТГ, у яких проходили вибори.

На другому місці з відривом у 11% йде «Аграрна партія», а також «Наш край».

Найкращий результат був у Холминській ОТГ та Тупичівській сільській ОТГ, де «Батьківщина» отримала 81% та 78,6% відповідно.

Незважаючи на маніпуляції з боку партії Ляшка, політична сила Юлії Тимошенко  перемогла в Олишівській та ще у восьми об'єднаних територіальних громадах.

«Батьківщина» на Одещині зайняла абсолютне перше місце на виборах до об'єднаних територіальних громад.

За результатом паралельного підрахунку голосів партія набрала 31,2 % голосів.

Як повідомляє прес-служба Одеської обласної парторганізації, депутатами від ВО «Батьківщина» стали 48 осіб.

Представники «Батьківщини» також були обрані головами двох об'єднаних територіальних громад - Тетяна Матрос стала головою Цебриківської селищної ОТГ, а Валерій Григораш - Березівської міської ОТГ.

За словами голови фракції «Батьківщина» в Одеській обласній раді, очільника обласного осередку партії Олега Радковського, перемога, яку отримала команда «Батьківщини» на цих виборах, говорить про високу підтримку ініціатив партії та є свідченням того, що кандидати від цієї партії - найкращі представники своїх громад, яким довіряють люди.

«Результати виборів показали реальний відсоток підтримки команди «Батьківщини» в Одеській області. Попереду ще багато роботи, наша команда розробила реальні плани розвитку українського села та підтримки фермерства, які ми втілюватимемо у життя. Ми дякуємо кожному виборцю, який прийшов проголосувати, і зробимо все для того, щоб виправдати довіру, продемонстровану нашій політичній силі», - зазначив Олег Радковський.

Нагадаємо, що саме «Батьківщина» за результатами трьох виборів в ОТГ (11 і 18 грудня 2016 року, а також 30 квітня 2017 року) отримала в Одеській області близько 26% підтримки виборців або 38% підтримки кандидатів, висунутих безпосередньо від партії. Це кращим результатом серед усіх політичних партій.

«Ми зробимо все, аби не дати скоротити ані освітню, ані культурну, ані мережу охорону здоров'я і захистити сільськогосподарську землю від розбазарювання. Ми зробимо все, аби громада чесно працювала задля добробуту мешканців області та України», - запевнив очільник «Батьківщини» Одещини Олег Радковський.

29 жовтня в Одеській області відбулися вибори в одинадцяти об'єднаних територіальних громадах, обиралися голови громад та місцеві ради.

ba.org.ua

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Июль 2020 (229)
Июнь 2020 (995)
Май 2020 (1233)
Апрель 2020 (1234)
Март 2020 (1268)
Февраль 2020 (1188)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области