ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Январь 2021    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

«Очевидний обман не можна вважати правдою»

  2344   0 01.11.2012, 14:52 | Статьи, Политика
«Очевидний обман не можна вважати правдою» Звернення лідера Об’єднаної опозиції "Батьківщина" Юлії Тимошенко

Дорогі українці!
З 30 липня до 28 жовтня 2012 року в Україні відбулися найбільш нечесні вибори за всі часи незалежності України. Визнати їх чесними, або частково чесними, або взагалі виборами — це означає сказати всім тим, хто корумпував народ на мажоритарних округах, ліквідовував TВі та інші незалежні канали телебачення, всім тим, хто бив та порушував кримінальні справи проти кандидатів від опозиції, всім тим, хто організовував «каруселі», фабрикував довідки про неіснуючі хвороби для фальсифікації голосування вдома, сказати всім тим, хто під відеокамери вкидав стоси бюлетенів, заповнених однією рукою — рукою режиму Януковича, сказати всім тим, хто в ЦВК приймав рішення про реєстрацію фіктивних партій та використання їх ресурсу для формування залежних виборчих комісій, сказати всім тим, хто на округах дарував харчі та платив гроші, сказати всім їм, цим очевидним порушникам законів, у тому числі клієнтам Кримінального кодексу, сказати їм: «Хлопці, ви все правильно зробили, чиніть так і далі, ми всі готові сказати на чорне біле, назвати зло добром, назвати фальсифікаторів чесними політиками, тому що всі ми — за політичну кон’юнктуру, за політичну доцільність, а не за правду та не за європейські цінності».

Назвати ці вибори чесними та легітимними в той час, коли кожен українець знає, що йому пропонували гроші або продовольчі пайки, і багато хто взяв; назвати ці вибори чесними та легітимними в той час, коли кожен українець знає, що до нього застосовувалося насилля з боку силових структур та адміністративного ресурсу; коли сотні тисяч членів виборчих комісій на дільницях взяли гроші за підробку протоколів; коли кожен громадянин знає, що всі канали телебачення цілодобово, включно з днем голосування, вели брудну пропаганду на користь правлячого режиму; коли кожен читав резолюції міжнародної демократичної спільноти про політичні репресії. Визнати такі вибори чесними та легітимними — це повністю деморалізувати українську націю, ту частину нашого народу, яка ще продовжує вірити в справедливість та європейський вибір, не дивлячись на екстраординарні зусилля правлячого режиму у фальсифікаціях. Національний екзит-пол показав, що 73% українців проголосували проти Януковича, проти його корумпованої, збанкрутілої політики, легітимність режиму повністю втрачена. Цей результат голосування є вироком олігархії, її хрещеному батьку та її кланам.

Але якщо через корупцію на мажоритарних округах вони реалізують цей результат, якщо вони його «підправлять» фальшивими протоколами з підкуплених дільничних і окружних комісій, спаплюжать національний екзит-пол та такими нечесними засобами сформують свою більшість у Верховній Раді, яка буде визнана Україною та світом, це буде сигналом усім пострадянським режимам, що можна вбивати чесні вибори і що тепер все можна «залікувати». Політична доцільність та компромісність усе може легалізувати, але куди сховати справжній вибір народу? Куди подіти 225 файлів з беззаперечними доказами, що на всіх 225 виборчих округах здійснювався масштабний підкуп виборців всіма, підкреслюю, ВСІМА кандидатами на мажоритарних округах від правлячої партії? Як легалізувати корупцію, синів, кумів, друзів, подєльників Януковича та його наближених персон? Я не буду керуватися політичною доцільністю, не буду називати очевидний обман правдою. Вибори сфальсифіковані від першого до останнього дня, і приховувати це — означає перекреслити майбутнє України.

Я висловлюю солідарність із Світовим конгресом українців, із висновками ПАРЄ та ОБСЄ, також з позицією керівника моніторингової групи ПАРЄ пана Гросса, висловленою кілька тижнів тому, та чітко заявляю, що 73% українців хочуть відсторонення авторитарного режиму Януковича і дали на це мандат усім опозиційним силам. Все, що відрізняється від цього результату на виборах, сфальсифіковано та підроблено. Я не вважаю парламент, де всупереч волі народу буде правити підтасована у такий спосіб більшість, легітимним. Якби я зараз була серед вас та мала змогу вільно діяти, я без жодних сумнівів закликала би вас до безстрокової акції громадянської непокори. І ми б з вами поставили на місце фальсифікаторів, як уже неодноразово це робили. Але зараз, перебуваючи за ґратами, я не беруся кликати вас на площі, бо не зможу гарантувати мирність та високий рівень організації таких дій. Тому я роблю те, що можу зробити в таких умовах, — я оголошую голодування на знак протесту проти сфальшованих виборів та нелегітимності цього парламенту. Я знаю і вірю, що більшість українців мене зрозуміють та підтримають.

Ваша Юлія ТИМОШЕНКО
"Вечерние Вести"

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Январь 2021 (478)
Декабрь 2020 (743)
Ноябрь 2020 (750)
Октябрь 2020 (766)
Сентябрь 2020 (712)
Август 2020 (588)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области