ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Август 2020    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
         
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
           

МЗС вперто не хоче бачити фальсифікації, про які говорить увесь світ, - заява Об‘єднаної Опозиції «Батьківщина»

  218   0 01.11.2012, 11:01 | Новости, Политика
МЗС вперто не хоче бачити фальсифікації, про які говорить увесь світ, - заява Об‘єднаної Опозиції «Батьківщина» Об‘єднана Опозиція «Батьківщина» закликає міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка та його відомство визнати беззаперечні докази того, що вибори в Україні не відповідали демократичним стандартам, не були чесними та вільними.

«Безглузді заяви МЗС про здивування оцінкою виборів Держсекретарем США Гілларі Клінтон можуть викликати тільки посмішку», - йдеться у заяві.

«Ми вважаємо, що на відміну від вас, пане міністр, Гілларі Клінтон уважно читала висновки за результатами парламентських виборів в Україні Бюро з демократичних інституцій та прав людини ОБСЄ, Парламентської асамблеї ОБСЄ, Парламентської асамблеї Ради Європи, Європейського парламенту та Парламентської асамблеї НАТО, де чітко сказано, що ці вибори свідчать про регрес демократії в Україні», - наголошують у «Батьківщині».

«Особисто для вас, пане Грищенко, нагадуємо, що Голова місії ОБСЄ зі спостереження за парламентськими виборами в Україні, Віце-президент ПА ОБСЄ Вальбурга Габсбурґ Дуглас оцінила ці вибори як «регрес демократії». Голова делегації ПАРЄ Адреас Гросс відзначив «олігархізацію» всього виборчого процесу» та «системні проблеми під час виборчого процесу», а Голова довгострокової місії спостерігачів ОБСЄ/БДІПЛ Одрі Гловер наголосила, що «відсутність адекватної відповіді влади щодо різних порушень під час виборів призвела до створення навколо них атмосфери безкарності», - зазначається у заяві.

Крім того, в Об’єднаній опозиції додали, що Гілларі Клінтон також прийняла до уваги і висновки найбільшої незалежної неурядової місії спостереження за виборами - Громадянської мережі "ОПОРА", де чітко сказано, що загальний передвиборчий політичний клімат не можна оцінити як вільний, відкритий та чесний, в котрому українські виборці могли зробити усвідомлений вибір, а самі вибори 28 жовтня не можна оцінити як демократичні. Крім того, були взяті до уваги висновки місії Світового конгресу українців, яка також оцінила вибори в Україні як такі, що «не відповідали усім міжнародним стандартам проведення демократичних виборів».

«Окрім того, міністр у справах Європи МЗС Великої Британії Девід Лідінгтон назвав парламентські вибори «розчаруванням та втраченою можливістю продемонструвати відданість демократичним цінностям», - зазначили у «Батьківщині».

«Подібні оцінки було зроблено і іншими демократичними країнами, Президентом Європейського парламенту та багатьма євродепутатами», - йдеться у заяві.

«Крім вас, пане Грищенко, ні в кого не викликало здивування те, що Держсекретар США прийшла до висновку, що парламентські вибори в Україні є кроком назад для української демократії. Режим Януковича і ваше відомство, як його пропагандистський інструмент, не приймаєте очевидні факти, зроблені незалежними поважними міжнародними спостерігачами», - наголосили в опозиції.

«Для вас, пане міністр, як для Співголови Українсько-американської Комісії стратегічного партнерства, яку Ви очолюєте разом з Гілларі Клінтон, є неприпустимим та таким, що не відповідає етичним нормам, робити такі заяви», - зазначили у «Батьківщині».

«Не дивно, що вам і тим, кому Ви прислуговуєте, не подобається, що Держсекретар США і міжнародні спостерігачі говорять про політично-вмотивовану справу Юлії Тимошенко та позбавлення її та інших лідерів опозиції права приймати участь у виборах. На їх думку, це є грубими і очевидними порушеннями ключових критеріїв і положень Копенгагенського документу ОБСЄ», - йдеться у заяві.

«Режим Януковича не звик до чесної боротьби під час демократичних виборів, йому краще кинути своїх опонентів за грати, ніж змагатися з ними у політичній боротьбі відповідно до всіх міжнародних стандартів. Але не можна примусити український народ і міжнародних спостерігачів не помічати очевидні факти - влада підтвердила свою неспроможність провести чесні і справедливі вибори. Обіцянки Януковича щодо «гарантування» чесних парламентських виборів в черговий раз виявились порожніми», - наголосили у «Батьківщині».

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Август 2020 (141)
Июль 2020 (1007)
Июнь 2020 (995)
Май 2020 (1233)
Апрель 2020 (1234)
Март 2020 (1268)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области