ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Январь 2021    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Фракція «БЮТ-Батьківщина» закликає владу припинити фальсифікації волевиявлення громадян

  204   0 01.11.2012, 12:23 | Новости, Политика
Фракція «БЮТ-Батьківщина» закликає владу припинити фальсифікації волевиявлення громадян
ЗАЯВА
фракції «БЮТ-Батьківщина» у Верховній Раді України з приводу масових фальсифікацій
в мажоритарних виборчих округах на користь провладних кандидатів


Після завершення голосування на виборчих дільницях в Україні розпочалась друга хвиля порушень виборчого законодавства і масових фальсифікацій результатів виборів у мажоритарних округах. Особливо в тих, де перемагають представники опозиції. Зокрема, у місті Києві, Вінницькій, Миколаївській, Київській, Черкаській та деяких інших областях.

Під час виборчої кампанії діюча влада застосувала безпрецедентні за своїми масштабами та системністю порушення виборчого законодавства: масові підкупи виборців, тотальне використання адмінресурсу, маніпуляції з членами виборчих комісій, тиск на кандидатів від опозиції та незалежних кандидатів. Бо тільки так представники Партії регіонів та, так звані, «самовисуванці» від влади мали б надії на перемогу.

Але навіть цих незаконних дій виявилось недостатньо для того, щоб серйозно спотворити справжній вибір громадян в одномандатних виборчих округах. Тож влада зосередилась на реалізації брудних виборчих технологій для своїх представників – мажоритарщиків.

Проте результати виборів по мажоритарних округах засвідчили – народ більше не вірить Партії регіонів і їхнім ставленикам у владі. Навіть ті, так звані, «самовисуванці», які пачками намагались скуповувати голоси виборців, користувались необмеженою підтримкою міліції, місцевих держадміністрацій, тотально використовували адміністративний ресурс на місцях, не змогли обманути виборця – він проголосував за представників об’єднаної опозиції та наших політичних союзників.

Сьогодні особливо цинічно виглядають заклики окремих спікерів від Партії регіонів до кандидатів по мажоритарних округах від опозиційних сил припинити протистояння і дати комісіям спокійно підраховувати голоси.

Фракція «БЮТ-Батьківщина» звертається до Партії регіонів та її представників у місцевих держадміністраціях – забезпечте належне виконання правоохоронними органами своїх обов’язків у суворій відповідності з законом, не давайте вказівок членам виборчих комісій від ПР та її сателітів затягувати процедуру підрахунку, не прикривайте напівбандитські формування, які не дають добросовісним членам окружних комісій рахувати голоси, врешті-решт – дайте судам самостійно, керуючись положеннями законів, а не телефонними вказівками, приймати рішення. Як наслідок - всі підрахунки будуть завершені в найкоротші терміни.

Але тоді, не дивлячись на тиск і маніпуляції, які ви сьогодні здійснюєте на виборчих округах, де представники влади і провладні кандидати штучно затягують підрахунок голосів, переможуть представники об’єднаної опозиції і відпаде будь-яка потреба переглядати результати голосування, чи визнавати вибори не дійсними на виборчих дільницях.

Партія регіонів, очевидно, зарано святкувала перемогу і вважала, що у мажоритарних округах підкуп і обман забезпечать їм необхідний результат.

Влада зробила все, щоб ці вибори пройшли за їх сценарієм. Але цього не сталося! Бо не вдалось залякати всіх українців. Бо народ України знає справжню ціну обіцянкам влади та готовий зробити свій власний вибір і захистити його!

Фракція «БЮТ-Батьківщина» закликає владу припинити фальсифікації волевиявлення громадян в мажоритарних округах, де перемогли кандидати від опозиції, та залишає за собою право апелювати до українського народу та міжнародної спільноти щодо сприяння у захисті демократії в Україні.

Слава Україні!

Голова фракції ВРУ «БЮТ-Батьківщина»

Андрій Кожем’якін

АРХИВ НОВОСТЕЙ

Январь 2021 (478)
Декабрь 2020 (743)
Ноябрь 2020 (750)
Октябрь 2020 (766)
Сентябрь 2020 (712)
Август 2020 (588)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области