ВСЕ НОВОСТИ

КАЛЕНДАРЬ НОВОСТЕЙ

«     Январь 2021    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
       

Про Порошенка та інших. Правда без емоцій

21.05.2014, 12:07 |


Хто зрадив один раз, зрадить і другий…

2004 рік
Між Віктором Ющенком і Юлією Тимошенко була укладена угода про співпрацю під час передвиборчої кампанії президента України. Вона полягала в тому, що Тимошенко не буде висувати своєї кандидатури, а буде працювати в команді Ющенка на його користь. І в разі його перемоги стане прем’єр – міністром. Свою обіцянку Тимошенко виконала чесно, добросовісно, сповна і ефективно.
Результат відомий.
Після інавгурації (23 січня 2005 року) Ющенко заявив Тимошенко, що буде ВР рекомендувати на посаду прем’єр-міністра Порошенка, який в свою чергу вимагав від свого кума (Ющенка) виконати свою таємну обіцянку, незважаючи на те, що Порошенко знав про угоду між Ющенком і Тимошенко та їхніми командами.
Зрада тимчасово була відтермінована і не відбулась, але тріщини у “помаранчевій” команді появились. Аморальне обличчя Порошенка набрало своїх контурів. Ставши секретарем РНБО він різними способами втручався у діяльність прем’єр-міністра Тимошенко, підривав її авторитет, що переросло в конфлікт між ними і командами.
Після публічного виступу тодішнього голови Секретаріату Президента України Олександра Зінченка, який на підставі фактів звинувачував Порошенка у різних правопорушеннях, у зловживаннях своїм службовим становищем, та у створенні конфліктної ситуації у владі. Ющенко, під тиском громадськості, змушений був відправити Порошенка у відставку. В той же час на догоду і капризам останнього, Ющенко безпідставно відправляє у відставку Тимошенко.
З цього часу “помаранчева” команда перестала бути цілісною і ефективною.
Леонід Кравчук відставку Тимошенко назвав найбільшою помилкою Ющенка! Аналогічну оцінку кроку В. Ющенка дав і відомий американський політик Збігнев Бжезинський.
Заздрість і мстивість Порошенко дорого коштує Україні і сьогодні.

2006 рік

Перед черговими виборами до ВР між політичними союзниками: БЮТ, НУ-НС і Соціалістичною партією була підписана угода про партнерство. Ці три політичні сили в сумі отримали у ВР 243 мандатів, тобто коаліція отримала стабільну більшість. На вимогу Порошенка Ющенко не виконує, ігнорує угоду і на посаду Голови ВР рекомендує не Олександра Мороза, а Порошенка. ВР не підтримує кандидатуру Порошенка, знаючи його флюгерську позицію заради кар’єри і влади, відданість Віктору Медведчуку (куму В. Путіна).
Ця тяганина і парламентська ганьба тривала чотири (!) місяці, що паралізувало діяльність як ВР так і уряду!
Нардепам увірвався терпець і вони обрали головою ВР Мороза та прем’єр-міністром Віктора Януковича і фактично усунули Ющенка на узбіччя як керівника держави.
Бандитська команда повернулась до влади!
Ющенко і Порошенко зрадили Майдан – 2004 року. Отримавши облизня, стали політичними повіями. Хто зрадив один раз, зрадить і другий… Демократична коаліція перестала існувати.
Партія Регіонів зрозуміла, що Порошенко є їхнім скритим союзником і партнером!
Відданість Порошенка Януковичу і ПР забезпечила йому безперешкодне, безпечне примноження капіталу і дала можливість стати впливовим олігархом!
В 2011 році Порошенко працює міністром економіки в уряді Азарова та щиро служить «регіоналам» та її лідерам. І швидкими темпами збільшує свої статки.
В 2012 році Порошенка обирають депутатом ВР, але він не вступає в склад демократичної коаліції і не голосує за відставку уряду Миколи Азарова (свого ідеологічного союзника), тобто стає холуєм і підтримує бандитську, мафіозну, олігархічну, антиукраїнську, прокремлівську, профанську владу Януковича. Але виходить на сцену Майдану – 2013 року, яке фарисейство!
Ставші кандидатом в президенти, Порошенко тісно співпрацює з такими одіозними особами як: Фірташ, Ахметов, Льовочкін, Бойко і т.д. Ворон ворону око не виклює!
Чи хочемо Майдану – 3? Чи хочемо нових людських жертв і крові?! Якщо ні, то підтримаймо Юлію Тимошенко! Не чуємо від Порошенка різкої радикальної критики на ворожі загарбницькі дії Путіна і на адресу сепаратистів – терористів, а тільки так собі “косметично”, на всяк випадок, для галочки, трошки пожурити. З таким лідером прогресивних, державотворчих реформ не зможемо здійснювати.
Володимиру Путіну вигідно щоб Президентом України був Порошенко, бо буде мати можливість шантажувати, тиснути на його бізнес (що робить і сьогодні!). Він перетворить Порошенка у свого васала та втягне Україну у Митний Союз. Чи хочемо ми чергового московського ярма?
Не важко зрозуміти чому Порошенко проти вступу України в НАТО. Говорить про Європу, але думає про безпеку Росії!
Сумніваюсь чи зможе Порошенко об’єднати національно – демократичні сили і суспільство та сформувати владу без олігархів і мафіозі, побороти корупцію і несправедливість.
Чи не пора владу довірити енергійній, рішучій жінці?! Чи далі олігархи будуть збагачуватись за рахунок жебрацького народу, залежить від нас, нашого вибору! Думаймо, зважуймо, щоб не повторився хаос у державі, демагогія і зрада, яка була за правління Ющенка!

Василь Непийвода
м. Коломия
Погода;, Новости;, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Погода, Новости, загрузка...


АРХИВ НОВОСТЕЙ

Январь 2021 (478)
Декабрь 2020 (743)
Ноябрь 2020 (750)
Октябрь 2020 (766)
Сентябрь 2020 (712)
Август 2020 (588)

ФОТОАРХИВ

«     Декабрь 2014    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   
Погода
беспроводной интернет киев и область wimax интернет в киеве и областиРадио интернет в киеве и области заказать
preMax интернет в киеве и области заказать
Интернет на дачу#/a# в киеве и области